Szkoła Branżowa I Stopnia

Szkoła Branżowa I Stopnia - To najlepszy wybór dla tych, którzy chcą zdobyć dobry zawód i szybko  wejść na rynek pracy jako wykwalifikowany pracownik. 3 – letnia szkoła dostarcza wiedzy ogólnej a nauka zawodu odbywa się u pracodawcy, jest wynagradzana finansowo i wlicza się do stażu pracy.

W klasie wielozawodowej możesz wybrać dowolny zawód, np.: stolarz, sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy, elektryk, mechanik – monter maszyn i urządzeń, fryzjer, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, murarz-tynkarz, monter sieci i instalacji urządzeń sanitarnych, piekarz, cukiernik, przetwórca mięsa, kucharz, drukarz offsetowy.