REKRUTACJA DO ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Informacja dla kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia

Badania profilaktyczne dla kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia odbędą się w sierpniowe wtorki, 03.08.2021, 10.08.2021, 17.08.2021, 24.08.2021.

Lekarz orzecznik będzie badał dziennie 50 uczniów w godzinach 09.00 – 15.00 w świetlicy szkolnej.

Badania będą odbywały się według następującego Harmonogramu:

• 03 sierpnia – Technik architektury krajobrazu, Technik budownictwa
  • 10 sierpnia – Technik grafiki i poligrafii cyfrowej, Technik organizacji turystyki
  • 17 sierpnia – Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik usług kelnerskich
  • 24 sierpnia – Branżowa Szkoła I stopnia /młodociani pracownicy/ oraz inni kandydaci, którzy nie zgłosili się w wyznaczonym dla zawodu  terminie

Ponadto kandydaci do Branżowej Szkoły I stopnia w poniżej podanych zawodach zobowiązani są do zgłoszenia się na badanie z następującymi wynikami badań:

• drukarz – morfologia
  • blacharz i blacharz samochodowy – audiogram
  • elektromechanik – audiogram
  • mechanik pojazdów samochodowych – audiogram*

*Audiogram – graficzne przedstawienie badania słuchu.

Uczniowie klas I Technikum i  klas I Szkoły Branżowej proszeni są aby na badania lekarskie, które przeprowadzane są na terenie Szkoły przybywali z rodzicami lub opiekunami prawnymi.

LINK DO REGULAMINU REKRUTACJI

KATALOG Z OFERTĄ KSZTAŁCENIA