Aktualności › Wygraj czesne!

Konkurs na Facebooku

Wszystkich uczniów ze szkół farmaceutycznych „Stopki” zachęcamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest miesiąc nauki w naszym studium za darmo – zwycięzca będzie zwolniony z czesnego za jeden miesiąc.

Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić trzy bardzo proste warunki:

1. udzielić krótkiej odpowiedzi na pytanie: Skąd dowiedziałeś(łaś) się o szkole Stopki?” (odpowiedź należy umieścić w komentarzu pod ogłoszonym postem na Facebooku),

2. polubić profil Stowarzyszenia „Stopka” na Facebooku,

3. udostępnić ten post publicznie.

Spośród osób, które wykonają to zadanie, wyłonimy jednego zwycięzcę.

Konkurs trwa od 10 do 28 kwietnia br. Obejmuje studium farmaceutyczne: w Augustowie, Bochni, Chojnicach, Ciechanowie, Gdańsku, Iławie, Kętrzynie, Kluczborku, Koszalinie, Krakowie, Krośnie, Krotoszynie, Lublinie, Łomży, Olsztynie, Poznaniu, Słupsku, Stargardzie, Szczecinie, Warszawie, Włocławku, Wyszkowie i Zielonej Górze. Wyniki ogłosimy na Facebooku 29 kwietnia, w piątek.

Życzymy powodzenia!

Więcej szczegółów na

Facebooku i na stronie szkół "Stopki"