Aktualności › II Wojewódzki Konkurs Recytatorsko-Plastyczny „Zainspiruj się Kochanowskim”

II Wojewódzki Konkurs Recytatorsko-Plastyczny „Zainspiruj się Kochanowskim”

Dnia 17.04.2023r. uczniowie ze Skłodowskiej wzięli udział w II Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko-Plastycznym „Zainspiruj się Kochanowskim”, który odbył się w Zespole Szkół Nr3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie. Laureaci szkolnych konkursów: recytatorskiego zaprezentowali zgromadzonej publiczności wspaniałą poezję „ojca literatury polskiej”. Wyjątkowa dekoracja, którą stanowiły wyróżnione prace plastyczne uczniów, podkreśliła rangę uroczystości.

Z dumą informujemy, że  w II Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Zainspiruj się Kochanowskim” I miejsce zdobył Wiktor Marcinkiewicz z klasy IV TC,
III miejsce  - Bartosz Szulkowski z klasy I LOS.

Zwycięzcą Konkursu Plastycznego została: Oliwia Kania z klasy III  TA .

Gratulujemy zwycięzcom.

Marzanna Siemienowska