Aktualności › Młodzieżowa Rada Miejska

W dniu 21.11.2023 r. naszą szkołę odwiedzili wspaniali goście -przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej pod opieką Pana Naczelnika Wydziału Edukacji Sławomira Cieślaka.   Podczas spotkania uczniowie klas pierwszych i drugich dowiedzieli się na czym polega praca radnego i jakie cechy powinien posiadać. Młodzież zapoznała się z ich dotychczasową działalnością. Przedstawiciele MRM wiedzą już, że w każdej chwili mogą zaproponować na stronie instagram@mrm.wyszkow lub Facebooku Młodzieżowa Rada Miejska w Wyszkowie swoje pomysły, aby udoskonalić naszą gminę.