Aktualności › BEZPIECZNE PRAKTYKI I ŚRODOWISKO 2021

W dniach 8-9 grudnia 2021r. uczniowie kl. 3TCp, 3TTp, 3LSa i 3LPp uczestniczyli w dwudniowym certyfikowanym kursie online zorganizowanym przez Federację Stowarzyszeń Naukowo –Technicznych NOT.
Tematyka szkolenia dotyczyła bezpieczeństwa w pracy, podczas staży, praktyk, praktycznej wiedzy dotyczącej prawa pracy, obowiązków i praw pracodawcy i pracowników, ubezpieczeń. Aktualne przepisy i przykłady zdarzeń w miejscu pracy zaprezentowali specjaliści i praktycy z: Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Straży Pożarnej, Urzędu Dozoru Technicznego, Wyższego Urzędu Górniczego, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.
Dzięki temu  uczniowie poszerzyli wiedzę, jaką zdobyli na lekcjach podstaw przedsiębiorczości.
Kurs został zorganizowany przez nauczycieli podstaw przedsiębiorczości Ewelinę Błachno i Marzenę Kulesza