Aktualności › Targi Turystyczne World Travel Show

Dnia 18 października 2019r, uczniowie klasy II i III TOT uczestniczyli w największych targach turystycznych w Polsce. Była to IV edycja targów World Travel Show w Nadarzynie. Targi oferowały najciekawsze destynacje turystyczne w kraju i na świecie, atrakcje kulinarne, degustację potraw, pokazy strojów narodowych i tradycyjnych tańców oraz uczestnictwo w prelekcjach podróżniczych. Na targach można było zobaczyć wystawców promujących różne kierunki turystyczne świata, m.in. Polska wraz z województwami, Indie, Gruzja, Rumunia, Niemcy, Włochy, Francja, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Litwa, Tanzania, Argentyna oraz wiele innych państw.
Uczniów interesowały głównie stoiska promujące podróże zagraniczne po wszystkich kontynentach świata. Wielu z nich uczestniczyło w prelekcjach znanych podróżników. Na targach można było obejrzeć sprzęt turystyczny wykorzystywany w różnego rodzaju wyprawach turystycznych. Niektóre stoiska cieszyły się dużą popularnością, np. Wojciecha Cejrowskiego, Aleksandra Doby czy uczestników wypraw „busem przez świat” , z którymi duża część zainteresowanych osób chciała zrobić zdjęcie lub otrzymać autograf.
Głównym celem naszej wycieczki było zachęcanie młodzieży do pogłębiania wiedzy z zakresu turystyki, poszerzania swojej pasji oraz uczestnictwo w różnych formach turystyki.

Opiekunami wycieczki były: p. Agnieszka Sasin, p. Beata Mizińska-Zgarni, p. Joanna Borkowska-Sergiejuk.