Szkolenia dla nauczycieli

Szkolenia dedykowane nauczycielom są doskonałym sposobem na nieustanne rozwijanie umiejętności. To właśnie dzięki nim osoby zajmujące się edukacją mogą uzupełnić swoją dotychczasową wiedzę lub nabyć nowe umiejętności, przydatne w codziennej pracy.

W latach 2021/2022 w ramach projektu „Dobre kompetencje – lepszy start”nauczyciele Zespłu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie wzięli udział w następujących szkoleniach:

Kurs DTP  - 1 nauczyciel

Kurs projektowanie wnętrz  - 2 nauczycieli