ORLIK 2012

Dnia 2 października 2014r.  w kompleksie boisk sportowych Orlika należących do Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie  odbyły się Powiatowe Mistrzostwa W Piłce Nożnej Chłopców.

W turnieju uczestniczyły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z powiatu wyszkowskiego. Po zaciętej rywalizacji w grupach najlepsze drużyny przystąpiły do rywalizacji systemem pucharowym . W finale nasza szkoła pokonała Zespół Szkól Nr 3 wynikiem 3:1. Opiekunem drużyny był Jan Majewski. III miejsce zajęła szkoła w Zabrodziu. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomu a najlepsze puchary i medale .

Wszyscy uczestnicy podkreślali sprawną organizację. Ocenili także jako bardzo dobry stan kompleksu Orlika.

W Dniu Dziecka czyli 1 czerwca 2014roku. W znajdującym się na terenie Zespołu Szkól Nr 1 im.Marii Skłodowskiej­Curie kompleksie boisk Orlik 2012 odbył się Mini Mundial Piłkarski z okazji
Dnia Dziecka.

Organizatorami byli Jan Majewski i Cezary Maciorowski.

Blisko 50 dzieci w wieku 8­10 lat rywalizowało o miano najlepszej drużyny turnieju. Uczestnicy podzieleni zostali na 8 reprezentacji wybranych krajów (Polska ,Anglia, Hiszpania, Portugalia,Argentyna , Brazylia ,Niemcy oraz Francja) po zaciętej rywalizacj pierwsze miejsce zajeła drużyna Anglii przed Niemcami i Polską.

Połączenie Dnia Dziecka z rozgrywkami piłkarskimi napewno bylo duża frajdą i przeżyciem dla dzieci.Po zakończeniu rozgrywek młodzi uczestnicy nagrodzeni zostali dyplomami i słodyczami.