OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY

Drogi Uczniu!
Weź udział w XII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2020  „Doradzamy – zawodowo, wybieramy – odlotowo”, corocznym działaniu mającym na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery.  Organizatorem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. Adresatami i docelowymi odbiorcami OTK są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery.

Z uwagi na niekorzystną sytuację epidemiczną przygotowana dla uczniów oferta zostanie  zaprezentowana na stronie internetowej szkoły oraz  poprzez narzędzia multimedialne dostępne w szkole w następującej formie:

Katarzyna Zglinicka
Szkolny doradca zawodowy