ORLIK - Aktualności

Witam na zakładce poświęconej boisku Orlik. Tutaj znajdziesz wszystkie aktualności odnośnie wydarzeń oraz imprez które odbywają się na Orliku. Serdecznie zapraszam do lektury.

Dnia 12.05.2018r. Na boisku Orlik przy ZS1 w Wyszkowie rozegrano mecz ligowy pomiędzy UKS Jedynka Wyszków a Mewa Krubin. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Mewa Krubin.

Zbigniew Zwaliński

Dnia 28.04.2018 (sobota) na boisku Orlik przy ZS1 w Wyszkowie rozegrano mecz ligowy pomiędzy ULA Jedynka Wyszków A UKS Lotnisko Modlin. Rozegrano 4 kwarty po 15 min. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla UKS Lotnisko Modlin.

Zbigniew Zwaliński

Dnia 18.04.2018r.  na boisku Orlik przy ZS1 odbył się trening dzieci z rodzicami, trening polegał na różnego rodzaju grach i zabawach oraz meczu w piłkę nożną. Zapraszam wszystkich do brania udziału w treningach sportowych na naszym boisku w celu rozwijania sportu i rekreacji zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Zbigniew Zwaliński

Dnia 17 kwietnia 2018 r. na Orliku Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie przeprowadzono test sprawności fizycznej dzieci z klubu UKS Jedynka.  Jak co roku sprawdzano wydolność, wytrzymałość oraz ogólną kondycję fizyczną dzieci. Test sprawnościowy przeprowadzili Trenerzy UKS Jedynka z udziałem Animatora Orlika. Wyniki testu są zadowalające, potwierdzają prawidłowy rozwój dzieci uczestniczących w zajęciach sportowych.

Zbigniew Zwaliński

Witam, chciałem poinformować że od marca jak co roku zaczynamy pełną parą:). Już 22 marca 2018 r. na naszym boisku Orlik rozegrano sparing pomiędzy dwoma klubami piłki nożnej tj; UKS1 oraz MKS Rząśnik. Rozegrano 5 kwart po 15 min. W sparingu wzięły udział dzieci w wieku 10 lat . Zwyciężyli goście z Rząśnika. Zachęcamy do udziału w rozwoju sportu na naszym orliki.

Zbigniew Zwaliński

Od dnia 1 marca 2018 roku zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z obiektu sportowego Orlik od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 22.00. Uwaga! Dla wszystkich niezrzeszonych boisko jest dostępne w godzinach od 16.00 do 17.00.