BLOGI PROJEKTU "MŁODZI AKTYWIŚCI PREZYDENCJI" NA EDU TUBIE

Uczniowie z Zespołu Szkół Nr1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w ramach programu prowadzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej pt. „Młodzi Aktywiści Prezydencji” włączyli się w promocję Polskiej Prezydencji.

W tym celu w szkole powołano dwa zespoły projektowe w I Liceum Profilowanym Socjalnym.

Zespoły projektowe składały się każdy z 5 uczniów, których opiekunem był nauczyciel geografii – Bożena Pikora.

Zespoły projektowe pod opieką p. Anny Sawiak – nauczyciela technologii informacyjnej prowadziły Blogi projektu na EDU TUBIE.

Jeden z zespołów z klasy II Lso w składzie:
  • Przemysław Soliwoda,
  • Joanna Stalmach,
  • Katarzyna Stalmach,
  • Ewelina Kuligowska
  • Joanna Borzymek

skupił się na promocji prezydencji wśród społeczności szkolnej, jego działaniom przyświecało hasło „Wokół symboli Unii Europejskiej”.

PRZEJDŹ DO BLOGA "WOKóŁ SYMBOLI UNII EUROPEJSKIEJ"

Druga grupa projektowa z klasy II Lso w składzie:

• Klaudia Kulesza
  • Martyna Kądziela
  • Kinga Winczewska
  • Patrycja Ślubowska
  • Katarzyna Pamrowska

zajęła się promocją polskiej prezydencji wśród uczniów klas drugich szkół podstawowych powiatu wyszkowskiego. Tytuł ich działań to „ Z Unią Europejską od najmłodszych lat”.

Blog grupy w składzie: Przemysław Soliwoda, Joanna Stalmach, Katarzyna Stalmach, Ewelina Kuligowska, Joanna Borzymek, którego działaniom przyświecało hasło „Wokół symboli Unii Europejskiej” prowadzony był tak intensywnie, że na platformie EDU TUBE zabrakło miejcsa na zamieszeznie ważnych informacj z przebiego podsumowania projektu "Młodzi aktywiści prezydencji" w naszej szkole.

Poniżej zamieszczamy filmy, zdjęcia i prezentacje multimedialne, które powinny znaleźć się na blogu ale ze względów technicznych nie moga być tam umieszczone.

PREZENTACJA PODSUMOWUJĄCA  DZIAŁANIA GRUPY

FILMY