Aktualności › Sztafetowe biegi przełajowe

Biegi przełajowe to najbardziej pierwotna forma biegu, rozgrywana w sposób ciągły, gdzie liczy się czysta rywalizacja albo z samym sobą i własnymi słabościami, albo z najbliższym rywalem dażącym do zwycięstwa.

06.10.2017r. na Stadionie Leśnym w Długosiodle odbyły się sztafetowe biegi przełajowe szkół ponadgimnazjalnych powiatu wyszkowskiego .Drużyny rywalizowały w ośmioosobowych składach w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy  zawodnik miał do przebiegnięcia dystans około 1000m.

Klasyfikacja w rywalizacji dziewcząt
I miejsce ZS 3
II miejsce I LO
III miejsce CEZiU
iV miejsce ZS 1

Szkołę reprezentowały: Karolina Wróbel, Emilia Końska, Martyna Siejuk, Sylwia Skoczeń, Julia Kowalczyk, Magdalena Milczarczyk, Katarzyna Skoczen, Patrycja Torbińska  - opiekun Pani Marzena Strzemieczna

Klasyfikacja w rywalizacji chłopców
I miejsce ZS 3
II miejsce ZS 1
III miejsce I LO
iV miejsce CEZiU
V miejsce ZS Długosiodło

Szkołę reprezentowali: Sebastian Archacki,  Jarosław Kruza,  Adam Skoczylas,  Damian Roguszewski, Arkadiusz Kujawski,  Marcin Gałązka,  Nico Wouters,  Sebastian Gąsiorek -   opiekun Jan  Majewski

Reprezentacja Skłodowskiej zajmując II miejsce  zakwalifikowała się do zawodów międzypowiatowych, które odbędą się 13 pażdziernika 2017 r.  w Ostrołęce.