Aktualności › INNOWACJA PEDAGOGICZNA - „SPOTKANIE ZE SZTUKĄ”

Piękno rzeczy śmiertelnych mija, lecz nie piękno sztuki”.

Leonardo da Vinci

W ramach innowacji pedagogicznej pod tytułem „Cudze chwalicie, swego nie znacie. Mitologia grecka i słowiańska bez tajemnic” uczniowie klas I LOS i I LLb przygotowali wystawę prac konkursowych, ukazujących bogów greckich i słowiańskich. W świetlicy szkolnej wyeksponowano dzieła plastyczne laureatów konkursu i wszystkich uczestników.
Młodzież ze Skłodowskiej przez cały tydzień ma niepowtarzalną okazję podziwiać prace młodszych koleżanek i kolegów oraz poszerzać wiedzę na temat mitologii starożytnych Greków
i Słowian.

Marzanna Siemienowska, Karina Gnatkowska