Aktualności › Zawodowo w

Zawodowo w "Baśniowej"

W dniu 13.06.2023r. uczniowie z klasy I Technik usług kelnerskich pod opieką nauczycieli: Tomasza Salwina i Bogusławy Pawelskiej - Kozon miała możliwość zwiedzenia nowoczesnego i atrakcyjnego obiektu hotelarsko – gastronomicznego - Hotel & Restauracja „Baśniowa” w Rybienku Leśnym.

Młodzież zwiedziła cały kompleks, na który składają się: hotel i restauracja, sale bankietowe, sale konferencyjne, strefa relaksu i odpoczynku, letni ogród i park. Dowiedziała się, jakie usługi świadczy hotel, jakim zapleczem dysponuje oraz jak wygląda organizacja przyjęć okolicznościowych w zakładzie. Uczniowie mieli okazję pogłębić swą wiedzę z zakresu obowiązków kelnera, tworzenia kart menu czy też poznać nowoczesne rozwiązania technologiczne na przykładzie tej restauracji.

To była niezwykle ciekawa lekcja, która dzięki uprzejmości managera Artura znacząco podniosła wiedzę zawodową uczniów tej klasy.

Tomasz Salwin

Bogusława Pawelska - Kozon