Aktualności › Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw

Targi Remadays to drugie największe targi reklamy i druku w Europie. Co roku odbywają się w Nadarzynie i zbierają największych producentów maszyn i potentatów w dziedzinie druku i reklamy.

Uczniowie klasy I, II i IV Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej wraz z nauczycielami zawodu - Agnieszką Motyka, Sylwią Abramczyk i Katarzyną Dymczyk uczestniczyli w targach Remdays. Zwiedzający zapoznawali się z ofertą największych firm produkujących maszyny drukujące i plotery wielkoformatowe takich firm jak Canon, Epson oraz ofertami innych firm prezentujących na targach swoje produkty. Wystawcy bardzo chętnie rozmawiali z uczniami i opowiadali o najnowszych technologiach druku i możliwościach maszyn drukujących.

To była bardzo owocna wycieczka branżowa a uczniowie mogli zobaczyć i zapoznać się z najnowszymi trendami w druku.