Aktualności › ODKRĘCAMY, POMAGAMY. NA LECZENIE ZBIERAMY!!!

ODKRĘCAMY, POMAGAMY. NA LECZENIE ZBIERAMY!!!

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie nie ustają w działaniach na rzecz osób chorych i potrzebujących. Od wielu lat młodzież chętnie zbiera i przynosi do szkoły korki mając świadomość, że ta prosta forma pomocy może tak wiele znaczyć dla innych. 10 lutego zakończono kolejną zbiórkę. Tym razem korki trafiłą do braci Adasia i Kacpra z przeznaczeniem na ich leczenie i rehabilitację. Włączając się w  akcję społeczność ,,Skłodowskiej” pokazała, że ma ,,WIELKIE SERCE”.