Aktualności › WYCIECZKA DO WARSZAWY

Wycieczka do Warszawy

W dniu 27.10.2022r. uczniowie klas II TK i IV TTp wraz z wychowawcami: Panią Magdaleną Olton i Grażyną Bieniawską pojechali na wycieczkę do Warszawy. Najpierw odwiedziliśmy Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, gdzie mogliśmy sprawdzić nasze umiejętności grania w kręgle. Nie było łatwo strącić wszystkie kule jednocześnie, ale na pewno było bardzo dużo fantastycznej zabawy. Następnie udaliśmy się do Multikina Targówek, by tam obejrzeć film o ks. Janie Kaczkowskim pt. „Johnny” Jest to niezwykle poruszająca, oparta na prawdziwej historii opowieść o miłości do Pana Boga i drugiego człowieka oraz o tym, że każdy z nas zasługuje na drugą szansę. Zmęczeni, ale zarazem bardzo szczęśliwi wróciliśmy do Wyszkowa.