Aktualności › W trosce o czyste powietrze

W październiku został ogłoszony konkurs na plakat pod hasłem „ W trosce o czyste powietrze”. W szkole cieszył się dużym zainteresowaniem i do Warszawy opiekun Ewa Nowak-Kowalska wysłała kilkanaście prac.

Dzisiaj zostały ogłoszone wyniki, na które czekaliśmy od 20.11.2021r Na konkurs z całego województwa wpłynęło 300 prac.

Komisja konkursowa pod przewodnictwem Konstantego Radziwiłła Wojewody Mazowieckiego wybrała 9 najlepszych plakatów. Jest wśród nich jest rysunek wykonany przez utalentowaną plastycznie uczennicę naszej szkoły – Angelikę Koziatek z klasy 2Lsb.

Nagrodzone prace zostaną zaprezentowane mieszkańcom Warszawy w formie wystawy w arkadach budynku Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz na stronie internetowej MUW i w mediach społecznościowych.

Ewa Nowak-Kowalska