"Dobre kompetencje - lepszy start"

Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie informuje, że w dniu 28 grudnia 2020 r. została podpisana umowa nr RPMA.10.03.01-14-e013/20-00 o dofinansowanie projektu Powiatu Wyszkowskiego „Dobre kompetencje – lepszy start” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działanie 10.3 „Doskonalenie zawodowe”, Poddziałania 10.3.1 „Doskonalenie zawodowe uczniów” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.
W projekcie uczestniczyć będzie 200 uczniów i 45 nauczycieli z 4 wyszkowskich szkół zawodowych: Technikum Nr 1 i Szkoły Branżowej I Stopnia w Zespole Szkół Nr 1 w Wyszkowie oraz Technikum Nr 2 i Szkoły Branżowej I Stopnia w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie.

Celem głównym projektu jest zwiększenie do 30.09.2023 r. zdolności do zatrudnienia 190 uczniów i uczennic oraz doskonalenie umiejętności i kompetencji 41 nauczycieli/nauczycielek przedmiotów zawodowych 4 szkół zawodowych z dwóch placówek edukacyjnych Powiatu Wyszkowskiego - Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie i Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik" w Wyszkowie.

Dokumenty do pobrania: