Aktualności › SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

ORGANIZATOR:

• Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej j- Curie w Wyszkowie

TENAT:

„Moja okolica – Lubię To!”

Do udziału w konkursie fotograficznym zapraszamy wszystkich uczniów szkoły

Cele konkursu:

Celem konkursu jest uwrażliwienie na piękno przyrody i obiektów w miejscu zamieszkania oraz dostrzeganie niezwykłych detali przyrody, które powstały w sposób naturalny lub są wynikiem działalności człowieka. Ponadto celem konkursu jest rozwijanie wśród dzieci umiejętności obserwacji przyrody, jej dokumentowania, popularyzacja twórczości fotograficznej a także pogłębianie umiejętności wykorzystywania nowych technologii.

Tematyka konkursu:

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:

1.      Kategoria: krajobraz

2.      Kategoria: zabytek lub ciekawa budowla

3.      Kategoria: świat makro czyli ekstremalne zbliżenie czegoś małego.

Termin nadsyłania prac:

·         do 28 kwiecień 2023 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu:

·         maj 2023

Warunki konkursu:

·         Autor może nadesłać jedno zdjęcie w dowolnie wybranej kategorii w formacie: jpeg, tiff. png na adres mailowy: konkursfoto.zs1@gmail.com

·         Dozwolone są fotografie czarno – białe, sepia, kolorowe.

·         Każde zdjęcie musi być opatrzone w nazwie pliku nazwiskiem

·         W treści e-maila z prace konkursowa musi znajdować się maturyczna zawierająca informacje:

o   imię i nazwisko, kategoria konkursu, klasa

Uwaga !

Konkurs jest bezpłatny. Prace oceniane będą przez komisję powołaną przez organizatora.

Autorom najciekawszych prac przyznane zostaną nagrody, wyróżnienia oraz nagrody specjalne.

Zdjęcia nagrodzone i wyróżnione przechodzą na własność organizatora. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do bezpłatnej ekspozycji prac oraz promocji zdjęć w celach propagowania idei konkursu.

Prace nie spełniające wymagań regulaminowych nie będą oceniane. Nadesłanie prac jest równoznaczne z uznaniem regulaminu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Każdy uczestnik konkursu oświadcza, że jest:

·         jestem autorem nadesłanych fotografii i posiada do nich nieograniczone prawa autorskie i majątkowe bez udziału osób trzecich;

·         nadesłane fotografie nie były publikowane i nagradzane w innych konkursach;

·         uzyskał zgodę osób, których wizerunki utrwalono na fotografiach, na ich wykonanie oraz zgodę na wykorzystanie tych wizerunków w zakresie Konkursu oraz w innych celach promocyjno – reklamowych