Aktualności › Sprzątanie świata

Jak co roku młodzież naszej szkoły aktywnie bierze udział w akcji "Sprzątanie świata". Uczniowie klasy IITBp pod opieką wychowawcy p.Ewy Nowak-Kowalskiej wyruszyli w kierunku Nadleśnictwa Wyszków, a następnie ulicą Leśną w kierunku Jeronimo. Zebrano i posegregowano śmieci, które zostawili niefrasobliwi ludzie. Jednak trzeba zauważyć i podkreślić, że świadomość Polaków wzrasta. Z roku na rok tych śmieci jest mniej, co napawa optymizmem. Tak trzymać drodzy współmieszkańcy Naszej Planety.

Ewa Nowak-Kowalska