Aktualności › Wyniki konkursów z okazji Dnia Umysłów Ścisłych

Tegoroczne obchody Dnia Umysłów Ścisłych w Skłodowskiej obchodzone były pod hasłem „Matematyka jest wszędzie”. W ramach obchodów nauczyciele przedmiotów matematyczno – przyrodniczych przygotowali liczne konkursy, których wyniki przedstawiają się następująco:

Kampania #SZCZEPIMY SIĘ – wewnątrzszkolny konkurs plastyczny dla uczniów klas pierwszych i drugich LO:

• I miejsce Aleksandra Sokołowska I LSa
  • II miejsce Patrycja Majewska I LSa
  • III miejsce Julita Bobowska I LSa

Szkolny konkurs chemiczny dla drugich klas LO, Technikum i Szkoły Branżowej:

• I miejsce - Izabela Tryc kl. II LSa
  • II miejsce - Wiktoria Sobierańska kl. II LSa
  • III miejsce ex aequo - Martyna Zawistowska kl. II LSa, Izabela Możdżyńska kl. II TTp, Eryk Sadkowski kl. II LPp

MATEX – Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas maturalnych:

• Natalia Jechna kl. III LOL
  • Adrian Sobolewski kl. III LOP
  • Patryk Wysocki kl. IV TGPC

ALFA - Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich LO (po gimnazjum) i klas trzecich Technikum (po gimnazjum):

• I miejsce – Karolina Łukasiewicz kl. II LSg
  • II miejsce – Justyna Fluks kl.  III TG
  • III miejsce – Daria Jasińska kl. II LSg, Bonius Klaudia kl. III TH, Szwaczyk Katarzyna III TOT

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursów gratulujemy.

Nauczyciele przedmiotów matematyczno-przyrodniczych