Aktualności › Dzien Babci i Dziadka

Szanowny Panie Dyrektorze !
Zarząd KSPS serdecznie dziękuje za udział, tak świetnie kierowanej przez Pana szkoły, w naszych Ogólnopolskich Konkursach : Plastycznym pt. "Kwiaty dla Babci i Dziadka" i Literackim pt. "Wiersz o Babci i Dziadku". Przysłane prace konkursowe były wnikliwie oceniane przez Komisje Konkursowe, a wyniki zgodnie z Regulaminem Konkursu zostały ogłoszone na naszej stronie KSPS. Niestety, z uwagi na trwającą pandemię i obostrzenia sanitarne, nie będziemy mogli wyłonionym przez Komisje Konkursowew laureatom i wyróżnionym wręczyć nagród i dyplomów na uroczystej Gali, do której przygotowywaliśmy się na 21 stycznia 2021. Będziemy niezwykle wdzięczni za wręczenie ich autorom prac konkursowych w wybranej przez Pana Dyrektora formie i czasie. W XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pn: "Kwiaty dla Babci i Dziadka" w III kategorii: wiek uczestników 15 lat i powyżej - pierwsze miejsce Weronika Jadacka z klasy II LPp (opiekunem Katarzyna Sawicka) i wyróżnienie dla uczennicy Angeliki Koziatek z klasy I LSb (opiekunem Sylwia Wojciechowska).

W VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacjiego pt: Wiersz o Babci i Dziadku: w II kategorii wiekowej uczniów szkół ponadpodstawowych: III miejsce uzyskała Julia Wójcik z klasy II LPp za wiersz pt: Ostatnie podziękowanie.
Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia przezwyciężenia rozlicznych trudności w tym ciężkim dla nas wszystkich roku szkolnym 2020/2021 i osiągnięcia przez społeczność szkolną jak najlepszych efektów edukacyjnych i wychowawczych.
Przewodnicząca KSPS
Zofia Grzebisz-Nowicka
Serdecznie gratuluję Uczennicom ze Skłodowskiej i ich Nauczycielom. Bardzo dziękuję Kapitule za dostrzeżenie walorów artystycznych wspaniałych prac.
Marian Popławski - dyrektor