Matematyka jest delikatnym kwiatem,
który roŚnie nie na każdej glebie
 i zakwita nie wiadomo kiedy i jak
(Jean Fabre)

Blok matematyczny to źródło informacji dla Was drodzy uczniowie.

Każdy znajdzie coŚ dla siebie. Zamieszczane tu będą szczegóły dotyczące konkursów oraz olimpiad matematycznych, ich wyniki, Wasze sukcesy, zadania na zajęcia fakultatywne.

W zakładce "Matura" znajdziecie wszelkie informacje dotyczące egzaminu maturalnego jak również arkusze egzaminacyjne z poprzednich lat a także materiały na zajęcia fakultatywne.
W "Ciekawostkach" spotkacie się z interesującymi zadaniami, paradoksami matematycznymi, zagadkami itp.
Zakładka "Informacje dla ucznów" poŚwięcona jest konkursom, sprawdzianom, Waszym sukcesom matematycznym.

JeŚli macie jakieŚ pytania, chcecie opublikować własne zadnia lub prezentacje czekam na WASZE propozycje.

Anna Sawiak
nauczyciel matematyki