Szkoła Branżowa I stopnia - Klasa wielozawodowa

Klasa wielozawodowa - 3 – letnia szkoła kształcąca w zawodach, poszukiwanych na rynku pracy, jak: piekarz, stolarz, cukiernik , fryzjer,  cieśla,  tapicer, murarz, monter instalacji i urządzeń sanitarnych, mechanik pojazdów samochodowych,  drukarz, sprzedawca i in.

praktyczna nauka zawodu u pracodawców jest wynagradzana finansowo i wlicza się do stażu pracy,

nauka trwa 3 lata,

nauka w Branżowej Szkole gwarantuje szybkie wejście na rynek pracy i zdobycie doświadczenia zawodowego,

Po ukończeniu Branżowej Szkoły I Stopnia możesz kontynuować naukę w Szkole Branżowej II stopnia.