O kierunkach kształcenia słowo wstępu.

Nasza szkoła to nowoczesna, bezpieczna i dynamicznie rozwijająca się placówka, wiodąca prym w powiecie wyszkowskim. Szkoła została wyróżniona wieloma certyfikatami, w tym Certyfikatem "Bezpieczna Placówka Oświatowa" oraz Certyfikatami "Technikum Roku" srebrnym w 2012, brązowym 2013, złotym w 2014
i platynowym w 2015. Jest pionierem w obszarze projektów międzynarodowych. Od lat kształci uczniów
z sukcesem.

Drogi Przyjacielu!

Wybór szkoły i kierunku kształcenia to jedna z Twoich ważniejszych decyzji w życiu. Wybór naszej szkoły to pewna wygrana! Dołączysz do szkoły z tradycjami, którą ukończyło już ponad 67 tysięcy wspaniaych absolwentów. Co roku opuszczają ją przyszli inżynierowie, technolodzy, psychologowie, ekonomiści czy pedagodzy. Ty możesz być jednym z nich. Postaw na jakość, jaką daje Ci nasza szkoła. Wybierz szkołę, która pomoże Ci zrealizować ważne osobiste cele, która rzetelnie przygotuje Cię do wyższych studiów i do podejmowania wyzwań zawodowych. Wybierz Naszą Szkołę, bo w pełni zasługuje na takie wyróżnienie. Wysokie kompetencje kadry pedagogicznej oraz nowoczesne metody kształcenia doprowadzą Cię do sukcesu. Liczymy na Twoją obecność wśród nas!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kierunków kształcenia.