Gazetka szkolna

Nowinki jedynki , taki tytuł nosi nasza gazetka szkolna, która została założona we wrzeŚniu 2009 roku.

Inicjatorkami były:
Pani Katarzyna Ostrowska
Pani Katarzyna Sawicka.

Z gazetką współpracują Panie:
Ewelina Błachno
Marzanna Siemienowska
Sylwia Wojciechowska
 Nad szatą graficzną numerów czuwa
Pani Anna Kozon.
Publikacją internetową zajmuje się
Pani Anna Sawiak

Trzon redakcji stanowią uczniowie obecnej klasy I Lzi.

Nowinki  jedynki  to przede wszystkim szansa na stanie się młodym dziennikarzem, ale również możliwoŚć poznania nowych kolegów, sprawdzenie swoich umiejętnoŚci w przeprowadzaniu wywiadów, pisanie artykułów.

Nasza gazetka posiada                                  stałe rubryki  i tytuły:

- z życia szkoły ( wydarzenia ostatniego miesiąca)
- wywiady
- opowieŚci dziwnej treŚci
- sondy, reportaże
- wiele artykułów z życia z ławki i nie tylko.

Najfajniejsze jest to, że w takiej formie, jaką jest gazetka, każdy ma możliwoŚć dania czegoŚ z siebie.
 Każdy z uczniów naszej szkoły ma możliwoŚć wykazania się na polu dziennikarskim, a co najważniejsze może zostać członkiem redakcji, która jest otwarta dla wszystkich.
 Chętnych do wzięcia udziału w zabawie w gazetkę serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nie zakopujcie swoich talentów!
Z gorącymi pozdrowieniami
Redakcja.