Blok informatyczny

Technologia informacyjna ma silny wpływ na funkcjonowanie współczesnej szkoły, dostarcza bowiem pomocy do intelektualnej działalnoŚci ucznia. Nowoczesna szkoła ma za zadanie przygotować uczniów do życia w społeczeństwie informacyjnym, w którym informacja i związana z nią technologia, będzie podstawowym Środkiem, niezbędnym w życiu każdego młodego człowieka

Wychodząc temu zadaniu na przeciw stworzyliŚmy dla Was kochani uczniowie
BLOK INFORMATYCZNY.

Każdy zainteresowany zapewne znajdzie tu coŚ dla siebie. Zamieszczane będą szczegóły dotyczące konkursów oraz olimpiad informatycznych, ich wyniki, Wasze sukcesy, zadania na zajęcia lekcyjne.

W zakładce "Regulamin szkolnej pracowni komputerowej" znajdziecie najważniejszy dokument regulujący pracą w sali komputerowej. Zakładka "Ważne wydarzenia" poŚwięcona jest konkursom, sprawdzianom, Waszym sukcesom z dziedziny informatyki. W „Karcie pracy” znajdziecie pliki do pobrania na zajęcia z technologii informacyjnej, użytkowanie komputerów, techniki pracy biurowej. W "Gazetce szkolnej" spotkacie się z nowoŚcią jaką proponujemy dla Was na ten rok szkolny czyli z gazetką szkolną.

JeŚli macie jakieŚ pytania, chcecie opublikować własne prezentacje czekamy na WASZE propozycje.

Anna Sawiak
nauczyciel matematyki