Rozpoczęcie roku 2016/2017

Jak co roku 1 września zabrzmiał  pierwszy dzwonek w naszej szkole. Rozpoczął się czas nauki i wytężonej pracy dla młodzieży i kadry nauczycielskiej. Całą społeczność szkolną, młodzież, rodziców, nauczycieli i zaproszonych  gości powitał dyrektor szkoły Pan Marian Popławski. Szczególnie miłe i ciepłe słowa dyrektor skierował do młodzieży klas pierwszych, których przedstawiciele złożyli uroczyste ślubowanie poprowadzone przez wicedyrektor szkoły Panią Elżbietę Mańko.  Na uroczystości głos zabrał starosta powiatu wyszkowskiego Pan Bogdan Pągowski, dziekan Zdzisław Golan i Pani Zofia Dawidzka przewodnicząca Klubu Przodujących Szkół. Starsza  młodzież z klasy 3 technikum hotelarskiego i budowlanego przygotowała występ artystyczny pod kierunkiem Pani Katarzyny Sawickiej, Pani Sylwii Wojciechowskiej i Pani Aldony Tolak. W tym roku po raz pierwszy zostało ufundowane stypendium dla tegorocznej maturzystki  za najlepsze wyniki maturalne  z języka angielskiego. Pan Tomasz Kędziora wiceprezes ds. personalnych Firmy Quad/Graphics osobiście wręczył czek na kwotę 1000 złotych uczennicy Karolinie Bloch obecnie już absolwentce naszej szkoły.

Obejrzyj zdjęcia z rozpoczącia roku 2016/2017 w galerii.