Dopalacze - to nie wyjście

Dnia 11 grudnia w świetlicy szkolnej odbyła się akademia dla młodzieży poświęcona dopalaczom w ramach programu profilaktycznego pt. ,, Dopalacze – to nie wyjście”.

W programie udział wzięli uczniowie jako aktorzy z różnych klas, którzy pragnęli przedstawić problem współczesnej młodzieży dotyczący zażywania dopalaczy oraz zagrożeń, które powodują negatywne skutki zdrowotne i społeczne. Dopalacze to inaczej legalne narkotyki. Nawet jednorazowy kontakt z narkotykami nie powinien być lekceważony, ponieważ może okazać się początkiem dalszych destrukcyjnych zachowań. Celem programu było uświadomienie uczniom o wielkiej szkodliwości zażywania dopalaczy i wzbogacenie wiedzy na temat zniszczeń organizmu i skutków społecznych spowodowanych spożywaniem dopalaczy.

W programie profilaktycznym udział wzięli uczniowie z klas: I LOS, I LOL, I TGa,
I TH, II LOS, II TH, II TCPG pod kierunkiem katechetów: Wandy Szymańskiej, Małgorzaty Wyszyńskiej i ks. Karola Skrodzkiego

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w galerii.

Opracowała: Wanda Szymańska

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15