Aktualności › Uczniowie ze Skłodowskiej rozpoczęli wakacje

19 czerwca 2019 roku, 626 uczniów z 21 klas Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie zakończyło rok szkolny 2018/19.
W uroczystości,  która odbyła się w Sali gimnastycznej, udział wzięli przedstawiciele władz powiatowych; Pani Anna Dopadko – po naczelnika Wydziału Edukacji, przedstawiciele Rodziców – Pani Danuta Rogalska – przewodnicząca Rady Rodziców, ksiądz Karol Skrodzki a także dyrekcja, nauczyciele i cała społeczność szkolna
. Dzień zakończenia roku szkolnego to ważne wydarzenie w życiu szkoły. Po 10 miesiącach pracy rozpoczynają się upragnione wakacje. Ostatni dzień roku szkolnego  to również czas podsumowań i refleksji.  A było co podsumowywać;  42 uczniów z Liceum, Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia , otrzymało Świadectwo z wyróżnieniem.  Siedmiu uczniów osiągnęło 100% frekwencję. Najwyższą średnia w szkole uzyskały Patrycja Torbińska z  II Liceum Ogólnokształcącego – 5,78 oraz Magdalena Branicka z Technikum Nr 1  – 5,44, które zostały zgłoszone do Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/20.
Podczas uroczystości podsumowano także pierwszy etap projektu „Pupils teach Pupils”, który nasza szkoła realizuje razem ze szkołami z 5 państw UE: Hiszpanią, Holandią, Rumunią, Niemcami i Turcją. Uczestnicy projektu otrzymali Certyfikaty uczestnictwa w Projekcie a ich Rodzice szczególne Podziękowania za zaangażowanie na rzecz projektu i szkoły.
Uroczystość uatrakcyjniły piosenki wykonane przez uczennice klasy II LOL Katarzynę Kalinowską i Angelikę Wawryła.