Aktualności › XI Miedzyszkolny Konkurs Matematyczny

W dniu 7 czerwca 2019 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie odbył się I etap XI edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego "ALFA" dla uczniów klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego i trzecich Technikum Nr 1.
Do konkursu przystąpiło 14 uczniów z następujących klas: II LOL, II LOP, II LOS, III TH,  III TGb, III TCPG, III TB.
Uczestnicy w ciągu 45 minut  musieli się zmierzyć z piętnastoma zadaniami z zakresu omówionych na lekcjach matematyki treści programowych. Za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań można było uzyskać 15 punktów.
Do II etapu konkursu, który odbył się 11 czerwca 2019roku i miał wyłonić zwycięzców zakwalifikowały się: Milena Komuda z klasy III TCPG, Magdalena Branicka z klasy III TH oraz Patrycja Torbińska z klasy II LOP.
Nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych etapów konkursu czuwały Maria Czestkowska, Iwona Kordyszewska-Stryjek i Anna Sawiak.
Komisja w składzie: Maria Czestkowska, Iwona Kordyszewska-Stryjek, Danuta Książek, Anna Sawiak wyłoniła następujących laureatów:

• I miejsce – Magdalena Branicka z klasy III TH
  • II miejsce – Milena Komuda z klasy III TCPG