Aktualności › Ostatnie dni nauki

Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice

Przypominam, że wszystkich uczniów obowiązują przepisy dotyczące organizacji roku szkolnego. Obecność na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa, ma ona także wpływ na oceny zachowania. Planowane zakończenie roku szkolnego 2018/2019 jest na 19 czerwca 2019 r. o godz. 9.00. W zawiązku z wysokimi temperaturami panującymi w obiekcie szkoły, od 12 czerwca do odwołania, wprowadzam 30 min lekcje organizowane zgodnie z planem. Bardzo proszę o bezwzględne stosowanie się do zapisów Statutu szkoły oraz przestrzeganie bezpieczeństwa podczas zajęć szkolnych a także po zajęciach edukacyjnych.

Marian Popławski - dyrektor