Aktualności › Piękny dzień dziecka!!!!!! Orlik ZS1 Wyszków:-)

Witam wszystkich ponownie. Dnia 01.06. Sobota na naszym Orliku odbyła się impreza z okazji dnia dziecka. Organizacje imprezy zawdzięczamy wielkiemu zaangażowaniu rodziców naszych sportowców z klubu UKS1 WYSZKÓW, Przy wsparciu dyrektora szkoły, Pana Mariana Popławskiego. Na imprezie były różnego rodzaju gry i zabawy dla dzieci , mecz pomiędzy dziećmi A rodzicami, ale głównym wydarzeniem był pokaz freestyle grupy Frystyle Bros. Poza tym wspólne grillowanie oraz mnóstwo słodkości :-) pogoda również dopisała. Chciałem raz jeszcze podziękować wszystkim za wkład w rozwój oraz promocję sportu na naszym Orliku i życzyć dzieciom wszystkiego najlepszego. Więcej zdjęć w galerii.

Animator Orlika
Zbigniew Zwaliński