Aktualności › Erasmus + The Unteachables!

Miło nam poinformować że nauczyciel Naszej Szkoły Pani Ewelina Sieńkowska zakwalifikowała się do  międzynarodowego projektu w ramach programu Erasmus + o nazwie  The Unteachables! Zadaniem projektu jest aby uczniowie w stosunku do których używane jest określenie unteachables mogą stać się nie tyle teachables co learnables  bez konieczności rewolucjonizowania całego systemu edukacji.

Partnerami projektu są oprócz Polski są takie kraje jak: Islandia, Dania, Włochy czy Hiszpania. Projekt jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w Polsce!