Aktualności › Zjazd Absolwentów 1948-2018

Szanowny Absolwencie

ZAPROSZENIE

Zbliża się uroczystość z okazji „70-lecia Szkolnictwa Zawodowego w Wyszkowie w 100-leciu odzyskania niepodległości przez Polskę. Odbędzie się ona w naszej szkole w dniu 5 października 2018 r. Jest to uroczystość Powiatu Wyszkowskiego. Będzie ona doskonałą okazją do podsumowania podejmowanych działań wielu pokoleń nauczycieli, rodziców i uczniów, ukierunkowanych na edukację zawodową i ogólną w latach 1948 – 2018.

Odbiorcami tego wydarzenia bedą Absolwenci kształcący sie w Wyszkowie w zasadniczych szkołach zawodowych, liceach zawodowych, technikach a także liceach ogólnokształcących rozsiani po całym kraju i zagranicą oraz społeczność szkolna i lokalna, zaproszeni goście. Specjalnie dla Państwa udostępniamy zbiory zgromadzone przez 70 lat w Izbie Pamięci szkoły.

Wierzę, że Nasi Absolwenci zasługują na wyróżnienie za to, że są Absolwentami Szkół Wyszkowskich, za dotychczasową aktywność i osiągnięcia zawodowe oraz rodzinne. Państwa obecność przyczyni się do uświetnienia tej niezwykłej uroczystości, umożliwi odświeżenie kontaktów i stworzy okazję do wielu wspomnień z życia w ławach szkolnych.

Do zobaczernia w dniu 5 października 2018 r.

A oto kilka informacji dla Absolwentów: Bardzo proszę o wpisanie w okienku data i kwota wpłaty, podczass rejestracji, adresu do korespondencji w celu przesłania Państwu zaproszenia lub przesłanie tych danych na adres szkoły.

Rejestracja uczestników drogą elektroniczną - po lewej stronie stronie jest zakładka, wystarczy kliknąc  i wypełnić formularz - Rejestracja uczestników na Zjazd Absolwentów

Zakwaterowanie:

Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Jowisz"

Informacja o osobach towarzyszących znajduje się w Regulaminie Zjazdu

Istnieje możliwość zgłoszenia na Zjazd Absolwentów na Karcie Rejestracyjnej