Aktualności › Międzyszkolny Konkurs Matematyczny - MATEX

W dniu 20 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie odbyła się I edycja Międzyszkolnego Konkursu Matymatycznego "MATEMAX" dla uczniów klas maturalnych. Do konkursu przystąpiło 28 uczniów z następujących klas: III LOL, III LOP, III LOS, IV TH, IV TGa, IV TGb, IV TCPG.

Uczestnicy zmagali się z zadaniami podsumowującymi ich przygotowanie do zbliżającej się matury z matematyki. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały Anna Sawiak i Maria Czestkowska.

Komisja w składzie: Maria Czestkowska, Iwona Kordyszewska-Stryjek, Danuta Książek, Anna Sawiak wyłoniła następujących laureatów:

• I miejsce - Juli Wieczorek z klasy III LOP
  • II miejsce - Mateusz Milczarczyk z klasy IV TCPG
  • III miejsce - ex aequo Ewelina Choszczyk z klasy IV TB i Łucja Borkowska z klasy IV TH.

Zwyciężcom serdecznie gratulujemy!

Opracowała: Maria Czestkowska