Aktualności › Jedzmy zdrowo, kolorowo!

U „ Skłodowskiej” dzieje się! W pracowni gastronomicznej w czwartek 26.04.2018 gościliśmy gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych wraz z rodzicami. Kolejny już raz wraz z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Wyszkowie współorganizowaliśmy konkurs gastronomiczny „Żyjmy zdrowo, kolorowo!”.

Głównym celem zmagań jest promocja zdrowego stylu życia, trwała zmiana nawyków żywieniowych, zwiększenie zainteresowania dzieci i młodzieży aktywnością fizyczną. Potrawy tworzone z pasją i zaangażowanie uczestników były bardzo barwne, smaczne a przede wszystkim zdrowe! Gimnazjalistów którzy lubią gotować i chcą rozwijać swoją pasję zapraszamy do Nas!