Aktualności › Powiatowy Konkurs Geograficzny - Z geografią Polski na Ty

Powiatowy Konkurs Geograficzny – „ Z geografią Polski na Ty”.

Rok 2018 obfituje w rocznice. Świętujemy przede wszystkim  setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Bieżący rok został także ogłoszony „Rokiem Geografii” ponieważ w tym właśnie roku przypada 100- lecie Polskiego Towarzystwa Geograficznego.
"Z geografią Polski na Ty".
      Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Chęć przystąpienia  wyraziło 14 szkół powiatu wyszkowskiego. Jest to konkurs  dwuetapowy - etap szkolny odbędzie 15 marca 2018r. Za prawidłowy przebieg tego etapu odpowiadają komisje szkolne. Finał konkursu odbędzie się 10 kwietnia 2018r. o godz. 10.00 w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie.
Do etapu powiatowego przystąpią uczniowie, którzy na poziomie szkolnym zdobyli minium 60% możliwych do uzyskania punktów .
Koordynatorem konkursu jest jego pomysłodawca, nauczyciel geografii – Bożena Pikora

Opracowała: Bożena Pikora