Aktualności › Audycja patriotyczna - rock i rap

Przez cały czas w ramach obchodów „Roku dla Niepodległej” w naszej szkole organizowane są audycje patriotyczne. 22.02.2018r. na antenie naszego szkolnego radiowęzła gościł rap. Uczniowie mogli wysłuchać utworów takich artystów jak: Sprzymierzeni, Hemp Gru , Eldo , pnkb czy Maximus.

Natomiast 01.03.2018r., kiedy w Polsce obchodziliśmy Dzień Żołnierzy Wyklętych, w naszej szkole królowały pieśni partyzanckie z lat wojny i okupacji w aranżacji rockowej grupy De Press. Uczniowie mogli wysłuchać takich utworów jak: „Patrol”, :Trudny czas”, „Wilki”, „Myśmy rebelianci”, „Przełamać los”, „Wicher od Turbacza, „Pieśń ludzi bez domu” i poczuć ten niepowtarzalny klimat tamtych dni.
Przed nami wkrótce kolejne audycje, na które serdecznie zapraszamy!

Opracował Jacek Niewiadomski