Aktualności › Bal którego się nie zapomina... - Studniówka 2018

Dnia 10 lutego 2018r. w hali WOSiR w Wyszkowie odbył się wyjątkowy i niepowtarzalny Bal Studniówkowy, w którym uczestniczyli uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej- Curie. Uroczystość, którą poprowadzili Natalia Morawska i Bartłomiej Sówka, rozpoczęła się dostojnym, staropolskim tańcem- polonezem. Młodzież ze Skłodowskiej bardzo serdecznie powitała zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców oraz koleżanki i kolegów. Dyrektor Marian Popławski zwrócił uwagę, że studniówka to tradycyjny bal nad balami, zauważył również, że maturzyści dojrzeli do tego, by mierzyć się ze światem i swoimi marzeniami. Starosta Bogdan Pągowski dodał, że szkoła znakomicie przygotowała maturzystów do zbliżających się egzaminów, ale także do dorosłego życia. Życzliwe słowa do uczniów klas maturalnych skierowali również Tomasz Kędziora, wiceprezes Quad Graphics Europe, przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Szmurło, przewodniczący komitetu studniówkowego Andrzej Skoczeń, ksiądz Karol Skrodzki oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Szczególnie ciepło maturzyści dziękowali rodzicom oraz swoim wychowawcom: Hannie Czajkowskiej, Małgorzacie Augustyniak, Karinie Gnatkowskiej, Jackowi Niewiadomskiemu, Bogusławie Pawelskiej- Kozon, Katarzynie Sawickiej, Grzegorzowi Siemienowskiemu, Aldonie Tolak, Sylwii Wojciechowskiej oraz Katarzynie Zglinickiej. Muzycznym dopełnieniem tej wyjątkowej uroczystości oraz wyrazem wdzięczności dla wszystkich obecnych gości była piosenka w wykonaniu Oliwii Jabłońskiej. Część oficjalną zakończył pokaz taneczny walca przygotowany pod kierunkiem Marzeny Strzemiecznej. Bal Studniówkowy 2018 w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej- Curie wspólnie otworzyli Dyrektor Marian Popławski i przewodniczący studniówkowego komitetu organizacyjnego Andrzej Skoczeń. Uczniowie ze Skłodowskiej wyśmienicie bawili się do białego rana, a studniówka dostarczyła wszystkim zgromadzonym wielu niezapomnianych wrażeń.