Aktualności › Wybory samorządu uczniowskiego

4 października społeczność szkolna ,,Skłodowskiej” wybierała nowe władze Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018. Swoje kandydatury do Prezydium zgłosiło 17 uczniów ze wszystkich typów szkół. Kandydaci w profesjonalny sposób przeprowadzili kampanię wyborczą, zaprezentowali się na plakatach, na których zamieścili swoje programy.
W wyniku głosowania największą liczbę głosów uzyskali i weszli do Prezydium następujący uczniowie:
Sandra Przybysławska kl. II LOS – przewodnicząca
Dominika Szulkowska kl. II TH – wiceprzewodnicząca
Magda Branicka kl. II TH – sekretarz
Błażej Grabowski kl. II LOP – przewodniczący Rady Wolontariatu
Eryk Dziubiel kl. III TCPG
Dawid Rogulski kl. I Pmb
Klaudia Skóra kl. I LOS
Konrad Gałązka kl. I TOT.
Wszystkim uczniom gratulujemy, życzymy wielu nowych, ciekawych pomysłów do realizacji i satysfakcji z podejmowanych działań.

Zobacz zdjęcia w galerii.