Aktualności › Wyniki rekrutacji na praktykę w Wielkiej Brytanii

Komisja rekrutacyjno - kwalifikacyjna zakończyła prace związane z rekrutacją uczestników (uczniów) do Projektu Nr 2016-1-PL01-KA102-024513 pt. „Skłodowska w Wyszkowie liderem europejskiej mobilności uczniów i nauczycieli”, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego1,
NR UMOWY POWERVET-2016-1-PL01-KA102-024513. Wszystkim zakwalifikowanym na wyjazd do Wielkiej Brytanii serdecznie gratulujemy.
dyrektor