Aktualności › Zaproszenie do udziału w projekcie

Drodzy uczniowie Zespołu Szkół Nr 1, miło nam poinformować, że Powiat Wyszkowski rozpoczął realizację projektu pn. „Dobre kwalifikacje drogą do sukcesu uczniów i uczennic z terenu powiatu wyszkowskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa X Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałanie 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów.

Celem głównym projektu jest podniesienie kwalifikacji zawodowych 95 uczennic i 130 uczniów Powiatu Wyszkowskiego we współpracy z pracodawcami i uczelniami wyższymi poprzez dostosowanie ich do potrzeb regionalnego rynku pracy w terminie do 30 kwietnia 2019 roku.

Uwaga! Rekrutacja do projektu trwa do 31.05.2017 r. do godz.12.00. Wypełnione formularze prosimy składać w sekreteriacie Zespołu Szkół Nr 1 w Wyszkowie.

Dokumenty do pobrania:

Formularz rekrutacyjny