Aktualności › Budujmy lepszy świat - wielka integracja w Jedynce

"Budujmy lepszy świat - wielka integracja w Jedynce" – pod takim hasłem 10 maja odbył się Tegoroczny Dzień Godności zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

Uczestnikami spotkania były osoby niepełnosprawne z różnych placówek w których się uczą i nabywają umiejętności, które pomagają im w codziennym życiu. W imprezie udział wzięła również nasza młodzież z klas I Liceum o profilu prawno – administracyjnym i I Liceum o profilu społeczno przyrodniczym. Uczniowie chętnie włączyli się w gry i zabawy jak również zaśpiewali piosenkę ,,Spełniaj marzenia”.

Opiekunami młodzieży podczas spotkania były Pani Marianna Popławska oraz Pani Sylwia Wojciechowska.