Aktualności › Życzenia dla maturzystów

Drodzy Maturzyści ze Skłodowskiej,

Otrzymaliście świadectwa potwierdzające ukończenie II Liceum Ogólnokształcącego lub Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie. Szkoła bardzo dobrze przygotowała Was do wielu egzaminów i wyzwań. Przed Wami jeden z najważniejszych sprawdzianów w życiu. Życzę Wam, abyście z optymizmem i wiarą we własne siły przystąpili do tego wyzwania. Jestem przekonany, że czas poświęcony na naukę i wysiłek włożony w przygotowania do egzaminów, pozwolą Wam ze spokojem rozwiązywać zadania egzaminacyjne.

Jak mówiłem podczas „Studniówki 2017” matura to symboliczny moment wejścia w dorosłość. Przed Wami wiele wyzwań, ale również nowych i wspaniałych doświadczeń. Niechaj osiągnięte podczas matury wyniki będą kluczem do otwierania drzwi przyszłości. Niech pomyślnie zdany egzamin maturalny stanie się początkiem nowego i fascynującego etapu w Waszym dorosłym życiu.

Marian Popławski - Dyrektor