Aktualności › Wakacyjny remont w Skłodowskiej

W dniu 27.07.2015 podpisano umowę i ruszył remont I piętra w Skłodowskiej: wymiana instalacji elektrycznej i roboty budowlane :) Koszt inwestycji to ponad 230 000,00 zł. Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Instalacji i Sieci Elektrycznych ELBUD Bogdan Paczesny z Kalisza.

Szkoła została wybudowana i oddana do użytku w styczniu 1970 r. Okładzina ścienna (boazeria) była wykonana w ramach pracy dyplomowej w listopadzie 1979 r. przez uczniów klasy IVTDb: Mirosława Cichockiego z Jackowa Górnego, Edwarda Urbańskiego z Regimina, Dariusza Groszyka z Długosiodła, Mariana Rutkowskiego z Suwałk (śp), Dariusza Piaseckiego.
Wychowawcą klasy był Pan mgr Jan Pawłoszyński

Taki zapis odkryto na ścianie po zdjęciu boazerii.
Marian Popławski