Aktualności › Informacja dla przyjętych uczniów na rok szkolny 2015-16

Z przyjemnością informujemy, że wolę nauki w Technikum Nr1, II Liceum Ogólnokształcącym oraz Zasadniczej Szkole Zawodowej Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie potwierdziło 272 osoby.

Gimnazjalistom gratuluję sukcesów rekrutacyjnych oraz życzę udanego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego.

Jednocześnie przypominam kandydatom przyjętym do Technikum Nr 1, że w dniu 17 lipca 2015r (piątek) od godz. 9.00 w Zespole Szkół Nr 2 w Wyszkowie odbywać się będą badania medycyny pracy. Osoby, które nie będą mogły tego dnia wykonać w/w badań mogą do nich przystąpić 24.07.2015r. od godz. 9.00 w ZS Nr 2. Kandydatów, którzy nie odebrali skierowań na badania proszę o ich odbiór w sekretariacie szkoły.

Ponadto proszę o telefoniczne bądź e-mailowe przekazanie informacji, do jakich instytucji będzie potrzebne zaświadczenie o nauce w naszej szkole. Informacje zawierające imię i nazwisko kandydata, datę urodzenia oraz nazwę instytucji do jakiej będzie wystawiane zaświadczenie, prosimy przekazać do 25.08.2015r. do sekretariatu szkoły – tel. 29 742 54 27; e-mail: zs1@zs1wyszkow.edu.pl Przesłana informacja bardzo ułatwi wydawanie zaświadczeń dla zainteresowanych uczniów lub ich rodziców.

Nowo przyjętych Uczniów klas I proszę w wolnych chwilach o śledzenie wpisów na stronie www.zs1wyszkow.edu.pl podczas wakacji.

Komisji rekrutacyjnej serdecznie dziękuję za sprawną i miłą obsługę kandydatów na uczniów a także ich rodziców oraz życzę udanego, zasłużonego wypoczynku.

Marian Popławski - dyrektor