Aktualności › W naszej szkole powiatowy etap konkursu

Dnia 30.04.2015r. w naszej szkole został przeprowadzony powiatowy etap konkursu organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Wyszkowie. Hasło konkursu „Ja i mój rodzic odżywiamy się zdrowo” nawiązywało do propagowania rodzinnego eksperymentowania w kuchni dla dobra naszego stanu zdrowia. W konkursie udział wzięło 14 drużyn (dziecko oraz jego rodzic). Młodzi dobrze zapowiadający się kucharze to reprezentanci  szkół  podstawowych i gimnazjalnych. Przygotowane potrawy były oceniane pod kątem walorów zdrowotnych, trudności wykonania, estetycznych oraz organoleptycznych. Jury po dokonanej ocenie wyłoniło drużyny zwycięskie w kategorii szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Wszyscy uczestnicy otrzymali wartościowe nagrody oraz nagrody pocieszenia.

Cieszymy się że nasza szkoła udostępniając pracownie gastronomiczną i obsługi konsumenta mogła wesprzeć tak wartościową inicjatywę. Było nam miło służyć pomocą PSSE  w Wyszkowie i uczestniczyć w kulinarnym  konkursie o wyjątkowo rodzinnym charakterze.

Przygotowaniem pracowni zajęła się młodzież klasy II TGa, III TG wraz z paniami Anetą Kasjaniuk-Pawlak i Agnieszką  Szczęsną.  Pomocą w organizacji konkursu i jego przebiegu  służyła młodzież klasy II TGa wraz z wychowawcą.